secman

kurs na
bezpieczeństwo IT

USŁUGI IT DLA TWOJEJ FIRMY

SIEĆ ZBUDOWANA W OPARCIU O USŁUGĘ KATALOGOWĄ

Zorganizuj firmową sieć komputerową za pomocą usługi katalogowej tworzącą spójną, zhierarchizowaną strukturę. Zarządzaj prawami dostępu użytkowników do zasobów, urządzeń, drukarek. Wprowadź szablon konfiguracyjny ustawień komputerów i profili użytkowników.

WIRTUALIZACJA

Skorzystaj z zalet efektywnego wykorzystania zasobów sprzętowych za pomocą wirtualizacji. Zwiększ elastyczności i skalowalność swoich usług serwerowych. Pomożemy dokonać Ci bezpiecznej konsolidacji serwerów z różnych stef sieciowych (DMZ, internal, intranet).

SIECIOWE UDOSTĘPNIANIE DANYCH

Wzmocnij pracę grupową poprzez wykorzystanie sieciowego współdzielenia plików z bezpiecznym i kontrolowanym dostępem. Skorzystaj z narzędzi do kontroli wersji do zarządzania modyfikacjami danych.

BAZY DANYCH

Serwery baz danych są szeroko wykorzystywane jako backend wielu aplikacji desktopowych i webowych. Odpowiednio skonfigurowane środowisko bazo danowe zapewnia wydajną pracę w tych aplikacjach.

SERWERY POCZTOWE

Niewątpliwą zaletą posiadania własnego systemu pocztowego przez firmę jest kontrolowanie maili przechodzących przez własny serwer pocztowy i składowanie plików z treściami maili lokalnie a nie u dostawcy usług pocztowych.

BACKUP DANYCH

Firmy dzielą się na te które robią backup'y i na te które będą robić backupy. Tworzenie kopii zapasowych jest nieodłączną częścią zadań w sieci komputerowej z uwagi na dające się przewidzieć awarie. Zadanie to najłatwiej wykonywać przy użyciu automatyzyjących te czynności aplikacji.

SERWERY STRON i APLIKACJI WWW

Wydajne i przede wszystkim bezpieczne serwery stron internetowych są wizytówką strony ale często są też furtką dla włamawyczy. Warto zadbać, aby piękny fron był dobrze skonfigurowany.

VPN

W mobilnym świecie często niezbędny staje się zdalny dostęp do zasobów w pracy firmowej. Rozwiązania VPN pozwalają zmniejszyć ryzyko ujawnienia danych niepowołanym osobom poprzez tworzenie szyfrowanych tuneli komunikacyjnych. Sieci VPN są również podstawowym łącznikiem dwóch odległych od sieci oddziałów firmy.

Zobacz naszą ofertę: Usługi IT

PRODUKTY

Pomożemy wdrożyć usługi IT:

Active Directory - Windows

Zbuduj sieć firmową w oparciu o domenę - platforma Windows.

Active Directory - Samba (Unix)

Zbuduj sieć firmową w oparciu o domenę - platforma Linuks.

Wirtualizacja

Wykorzystaj maksymalnie Twoje zasoby sprzętowe dzięki wirtualizacji.

Poczta

Twoja poczta w Twojej firmie.

Bazy danych

Dane w uporządkowanej strukturze.

Serwer WWW

Instalacja i konfiguracja serwerów stron i aplikacji webowych.

Serwery plików

Sieciowe udostępnianie plików.

Backup danych

Zabezpiecz swoje dane w postaci cyklicznych kopii zapasowych.

Sieć VPN

Szyfrowany dostęp do sieci firmowej z Internetu lub połączenie odległych oddziałów.