secman

kurs na
bezpieczeństwo IT

Testy bezpieczeństwa

  • Sieci LAN
  • Punktu styku z siecią Internet
  • Konfiguracji systemów
  • Sieci Bezprzewodowych
  • Portalu WWW

Co się udało dotychczas?

Dlaczego warto wykonywać testy bezpieczeństwa?

POZIOMY WSPARCIA BEZPIECZEŃSTWA:

1.

Ocena bezpieczeństwa

Wykonujemy analizę podatności sieci, wykrywamy słabe punkty i potencjalne źródła ataków sieciowych. Na podstawie przygotowanego raportu będziesz miał możliwość oceny zagrożeń, luk i kierunków zmian w celu poprawy bezpieczeństwa IT.

2.

Analiza powłamaniowa

Twoja sieć komputerowa została narażona na atak? Ktoś zhakował Twoją stronę firmową? Zdarza się... Ocenimy rozmiar szkód, zakres ataku i jego skuteczność.

3.

Odtwarzanie po włamaniu

Jeśli nie wiesz jak przywrócić funkcjonowanie sieci i usług IT po ataku hakerskim. Pomożemy przywrócić sieć komputerową po włamaniu lub awarii.

4.

Wzmacnianie zabezpieczeń

Bezpieczeństwo sieci komputerowej zostało przełamane? Twoja sieć komputerowa wypadła słabo w czasie analizy bezpieczeństwa? Uszczelnimy ją i wdrożymy mechanizmy monitoringu IT.

5.

Analiza wirusów komputerowych

Posiadasz na komputerze podejrzane oprogramowanie, a Twój antywirus dalej twierdzi, że to bezpieczne pliki? To ostatnio bardzo często się zdarza. Dostarcz do nas podejrzeane pliki, my przeanalizujemy je w bezpiecznym środowisku i stwierdzimy, czy to rzeczywiście malware i czy jest szkodliwy dla Twojej organizacji.